EGUTEGIA

*Pandemiak aldatutako datak.

IRAILA

1. JARDUNALDIA
2020/11/19*
20:30ean - Gol TV

Bidasoa Irun


28 - 29

Abanca Ademar León

2020/09/06
21:00etan - ETB

Bidasoa Irun


30 - 25

PAUC

2. JARDUNALDIA
2020/09/08
21:30ean - LaLigaSports TV

Frigoríficos Morrazo


22 - 35

Bidasoa Irun

3. JARDUNALDIA
2020/12/16*

Bidasoa Irun


28 - 24

Fertiberia Puerto Sagunto

4. JARDUNALDIA
2020/09/12
20:00etan - LaLigaSports TV

Helvetia Anaitasuna


26 - 27

Bidasoa Irun

5. JARDUNALDIA
2020/09/20
12:00etan - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


27 - 21

Bada Huesca

2020/09/22
20:45ean - ETB

Bidasoa Irun


30 - 27

RK Nexe

6. JARDUNALDIA
2020/10/28*

BM Ciudad de Logroño


28 - 32

Bidasoa Irun

2020/09/29
18:45ean - ETB

RK Nexe


29 - 24

Bidasoa Irun


URRIA

7. JARDUNALDIA
2020/10/04
12:00etan - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


28 - 21

Viveros Herol Nava

8. JARDUNALDIA
2020/10/24*
20:30ean - LaLigaSports TV

Quabit Guadalajara


24 - 28

Bidasoa Irun

9. JARDUNALDIA
2020/12/19*
12:00etan - Gol TV

Bidasoa Irun


27 - 37

Barça

10. JARDUNALDIA
2020/11/24*
20:00ean - LaLigaSports TV

Recoletas At. Valladolid


32 - 34

Bidasoa Irun

11. JARDUNALDIA
2020/10/31
18:30ean - LaLigaSports TV

Liberbank Cantabria Sinfín


16 - 34

Bidasoa Irun


AZAROA

12. JARDUNALDIA
2020/12/01*
18:30ean

Bidasoa Irun


30 - 26

BM Benidorm

13. JARDUNALDIA
2020/11/14
20:00etan

Dicsa Modular Cisne


21 - 31

Bidasoa Irun

14. JARDUNALDIA
2020/11/22
12:00etan - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


30 - 25

Blasgón y Bodegas Ceres Villa de Aranda

15. JARDUNALDIA
2020/11/28
19:30ean - LaLigaSports TV

Ángel Ximénez Puente Genil


26 - 23

Bidasoa Irun


ABENDUA

16. JARDUNALDIA
2020/12/05
19:00etan - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


32 - 27

Incarlopsa Cuenca

17. JARDUNALDIA
2020/12/12
19:00etan - Gol TV

Fraikin BM Granollers


30 - 29

Bidasoa Irun


OTSAILA

18. JARDUNALDIA
2021/02/03
19:00etan - Gol TV

Abanca Ademar León


27 - 33

Bidasoa Irun

19. JARDUNALDIA
2021/02/7
12:00etan - ETB1

Bidasoa Irun


27 - 27

Frigoríficos Morrazo

20. JARDUNALDIA
2021/02/13
17:00etan - LaLigaSports TV

Fertiberia Puerto Sagunto


30 - 36

Bidasoa Irun

21. JARDUNALDIA
2021/02/20
16:00etan - ETB

Bidasoa Irun


27 - 25

Helvetia Anaitasuna

22. JARDUNALDIA
2021/02/27
12:00etan - Gol TV

Bada Huesca


29 - 23

Bidasoa Irun


MARTXOA

FINAL LAURDENAK
2021/03/5
15:00etan - ETB - LaLigaSports TV

BM Benidorm


27 - 28

Bidasoa Irun

FINALERDIAK
2021/03/6
16:30ean - ETB - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


26 - 30

Abanca Ademar León

23. JARDUNALDIA
2021/03/17
18:00etan - LaLigaSports TV

Bidasoa Irun


22 - 21

BM Ciudad de Logroño

24. JARDUNALDIA
2021/03/20
12:00etan - Gol TV

Viveros Herol Nava


21 - 25

Bidasoa Irun

25. JARDUNALDIA
2021/03/27
12:00ean - Gol TV

Bidasoa Irun


31 - 23

Quabit Guadalajara


APIRILA

26. JARDUNALDIA
2021/04/13*
18:00etan - Gol TV

Barça


35 - 27

Bidasoa Irun

27. JARDUNALDIA
2021/04/10
18:30ean

Bidasoa Irun


31 - 24

Recoletas At. Valladolid

28. JARDUNALDIA
2021/04/18
12:00etan

Bidasoa Irun


33 - 26

Liberbank Cantabria Sinfín

29. JARDUNALDIA
2021/04/24
17:00etan

BM Benidorm


29 - 31

Bidasoa Irun


MAIATZA

30. JARDUNALDIA
2021/05/05
19:00etan

Bidasoa Irun


29 - 14

Dicsa Modular Cisne

31. JARDUNALDIA
2021/05/09
11:45ean - Gol TV

Blasgón y Bodegas Ceres Villa de Aranda


27 - 31

Bidasoa Irun

32. JARDUNALDIA
2021/05/15
18:30ean

Bidasoa Irun


31 - 28

Ángel Ximénez Puente Genil

33. JARDUNALDIA
2021/05/22
16:30ean

Incarlopsa Cuenca


21 - 17

Bidasoa Irun

34. JARDUNALDIA
2021/05/30
16:30ean - Gol TV

Bidasoa Irun


29 - 24

Fraikin BM. Granollers


EKAINA

FINALERDIAK
2021/06/05
18:15ean - LaLigaSports TV

Liberbank Cantabria Sinfín


- -

Bidasoa Irun